Bayraklı Kapı Pencere Fitil Değişimi

BURADASINIZ : ANASAYFA > İzmir Kapı Pencere Fitil Değişimi > Bayraklı Kapı Pencere Fitil Değişimi

 

İzmir`de kış aylarının soğuk havasını Bayraklı ‘da hissetmemek için ayağınıza kadar gelmekteyiz. Bayraklı ‘da kapı pencere kapatsanız dahi evleriniz soğuyor mu? Kapı pencere en fazla soğuk alan yerlerdir. Bunların fitili takıldı mı? Takılı değilse eğer bir an önce bizimle iletişime geçiniz. Bu fitiller eskiyebilir veya fitil hiç olmayabilir. Bunun teminini sizler için biz sağlayalım. Çünkü kapı ve pencerelerden içeriye giren soğuk hava evin içerisine giren bütün soğuk havalardan ibarettir.

 

Cam fitili değiştirme işlemi sizlerin işine bu noktada yaramaktadır. PVC contası Bayraklı ‘da bizim sayemizde temin edilmektedir. Sizlerin işine yarayacak bir şey olan bu fitiller sizlerin ekonomisine en fazla katkı sağlayacak şeylerden bir tanesidir.

 

Günümüzde en fazla masraf ısınmaya gitmektedir. Evlerinizin bütçesinin kâbusu olan ısınma bizim sayemizde biraz daha ucuza mal olacaktır. Kapı pencere fitili, bütçe dostu hızlı ve kolay olan bu sistem sizlerin ayağınıza kadar gelmiştir. Bizler bu işlemi sizler için itina ile yapıyoruz. Değer verdiğimiz güveninizi bu şekilde kazanıyoruz.

 

Kapı pencere sızdırmazlık fitilleri izlerin işine bayağı yaramaktadır. Bizler bu fitilleri itina ile gelip kapılarınız da ve pencerelerin ile takıyoruz. Kapılarınızı ve pencerelerinden Bayraklının soğuk havası evinize sızmıyor. Kış aylarının soğuk geçiren İzmir`in nemini rüzgârını evinize sokmuyoruz. Bayraklı gürültülü bir yer olmasına rağmen bu gürültüyü bu fitiller sayesinde evlerinizin içerisine sokmuyoruz. Kaliteli işçiliği sizlere bu şekilde sunuyoruz.

 

Evinizin bütçesine katkı sunacak en az %30 oranında tasarruf sağlayacak bir işlemdir yaptığımız şey. PVC pencere fitili değiştirme işlemi bu kadar işinize yaramaktadır. Bunu sizlerin bütçesine düşünerek evlerinizin içerisine soğuk havanın girmemesini sağlıyoruz. Şehrin kokusunu evlerinize sokmuyorum. Aynı şekilde şehrin gürültüsünü haşere ve böcekleri de evinize sokmuyoruz. Eskiyen fitillerinizi bizimle değiştirmelisiniz. Biz kalitenin ve değerin öncü adresiyiz. Evlerinizdeki kapı ve pencerelerin fitilleri eskidi mi? Bu fitilleri Pimapen fitil tamiri yaparak sizlere değiştirebiliriz. Bu değişimi sizlerin bütçesine dost olarak yapıyoruz.

 

Masrafsız hızlı ve kolay pratik olan bu işlem sizlerin daha sıcak bir evde oturmanızı da sarılıyor. Daha gürültüsüz bir evde oturmamızı da sağlıyor. Cam değişimi bizim bünyemizde itina ile yapılmaktadır. Aynı şekilde kapı pencere fitil değişimi de bizim bünyemizde itina ile yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçiniz.

Firmamız ile irtibata geçerek pencere tamiri ve fitil değişimi kapı tamiri ve fitil değişimi, cam tamiri ve değişimi taleplerinizi iletebilirsiniz. İzmir merkez ve tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz pencere fitili fiyatları ve kapı fitili değişim fiyatları ölçüye ve adete göre belirlenmektedir.

 

Bayraklı Kapı Pencere Fitil Değişimi, İzmir pimapen fitil tamiri, Bayraklı cam değişimi, Bayraklı Pvc pencere fitili değiştirme, kapi pencere sızdırmazlık fitilleri, Bayraklı Cam fitili değiştirme, PVC Contası, Kapı Pencere Fitili, Bayraklı Kapı Pencere Fitili değiştirme, kapı pencere fitil fiyatları

 

 

 

Pvc Kapı ayarı ve tamir,

 

 

 

 Pvc Pencere tamiri ve ayarı,

 

 

 

 Pvc Menteşe değişimi,

 

 

 

 Pvc Conta değişimi,

 

 

 

 Pvc Lastik değişimi,

 

 

 

 Pvc Kırık cam değişimi,

 

 

 

 Pvc Çift açılım tamiri,

 

 

 

 Pvc Mastik uygulaması,

 

 

 

 İzalasyon,

 

 

 

 Su sızıntılarının giderilmesi,

 

 

 

 Kırık kol değişimi,

 

 

 

 İspanyolet tamiri,

 

 

 

 Kırık pencere tamiri,

 

 

 

 Pencere tamiri,

 

 

 

Servis hizmeti verdiğimiz markalar;

 

 

 

Alfapen servisi, Aşaşpen servisi, Fıratpen servisi, Pakpen servisi, Adopen servisi, Winsa servisi, , Egepen servisi, Erpen servisi, Bayraklı pimapen servisi, Bayraklı pencere servisi, Bayraklı pvc kapı servisi, Bayraklı Pimapenci, Bayraklı Pimapen tamircisi, Bayraklı pimapen servisi

 
 

Haberler