Çeşme Otomatik Panjur Tamiri

BURADASINIZ : ANASAYFA > İzmir Otomatik Panjur Tamiri > Çeşme Otomatik Panjur Tamiri

Çeşme Otomatik panjur Tamiri imalat, montaj, revizyon, tadilat, satış sonrası arızalanan otomatik kepenk ve panjurların tamir bakım onarımı için servis hizmeti vermekteyiz firmamız ile iltişime geçebilirsiniz, firmamız işini seven uzman bir ekiple hizmet vermekte. Bakım ve onarım görmesi gereken panjur konusunda ustalarımızla yerinde onarıp hizmete alıyoruz.

 

Panjurlar hem estetik görünümleri ile hem de kullanıcılar için büyük bir kolaylık getirdiğinden dolayı tercih edilen sistemlerdi. Artık çok daha popüler hale geldiler çünkü kumandalı otomatik panjur sistemleri çok daha kullanışlı estetik ve temiz. Motorlu panjur olarak da geçen bu sistemler pencerenizin dışına monte ediliyor ve çok hızlı bir şekilde açılıp kapanabiliyor. Motorlu panjur’un bir özelliği de istediğiniz miktarda yani isterseniz yarıya kadar açık yarıya kadar kapalı olarak kullanılabilmesi. Yinede voltaj nedeniyle ya da çeşitli mekanik sorunlar nedeniyle arızalanması mümkün.

 

Çeşme Otomatik Panjur Tamircisi olarak, panjurların keşif ve montaj işlemleri firmamıza bağlı profesyonel ve uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Panjur ve kepenk montajı sonrasında yine uzman ekibimiz düzenli olarak bakımlarını yapmaktadır.

 

Çeşme Otomatik panjur firması, yılların tecrübesi ile hızlı bir şekilde panjurlarınızda oluşan arızalara müdahale ederek işlerlik kazandırmaktadır. Otomatik panjur motoru tamiri ve değişimi, santral tüp motor değişimi, yay tamiri, yay tasları değişimi, panel değişimi, tapalama, kanal ray değişimi, bayrak değişimi, sızdırmazlık fitil yenileme, çelik askı yenileme. Firmamız ile irtibata geçerek panjur fiyatları ve servis üzretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

 
 

Haberler

 

Çağrı Merkezi